ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

تفاوت فیلر با بوتاکس

پرسش و پاسخ @Ameli_Office پرسش:من ٧ ساله که ام اس دارم. می خواستم ببینم بوتاکس (پیشانی) برای بیمار ام اس ممنوع است؟ @Ameli_Office پاسخ: ✅ تزریق بوتاکس و ترکیبات مشابه آن مثل دیسپورت و زئومین منعی برای بیماران مبتلا به ام اس ندارد. www.t.me/Ameli_Office    کانال تلگرام مطب دکتر جواد عاملی @DrAmeli             راه ارسال سوال
بوتاکس خاصیت فلج‌کنندگی دارد، به‌همین دلیل قسمت فوقانی صورت مورداستفاده
قرار می‌گیرد. در صورتی که ژل یا فیلر حالت پرکنندگی دارد و در قسمت‌های
تحتانی صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. ژل را می‌توان در نواحی شکل گونه،
خط خنده، چانه و لب‌ها تزریق کرد.

اقدامات لازم قبل و بعد از تزریق بوتاکس
 بسیاری از افراد با اقدامات مراقبتی لازم قبل و بعد از تزریق بوتاکس آشنا نیستند ، در این مقاله به چندین اقدام مهم در مراقبت از پوست برای بوتاکس می پردازیم ؛ همراه ما باشید.دانستن نکات مهم مراقبتی پوست قبل و بعد از تزریق بوتاکس امری واجب و ضروری است تا سلامت پوست حفظ شود و اثرات جانبی به وجود نیاید.در این مقاله نکاتی که باید قبل و بعد از تزریق بوتاکس به آن توجه شود

از بوتاکس و اثرات آن چه می دانید؟
از اثرات تزریق بوتاکس چه می دانید؟
اثرات تزریق بوتاکس : بوتاکس قوی ترین سمی است که بشر تا کنون شناخته است و می تواند تمام ماهیچه های ارادی و غیر ارادی را فلج کند.چنانچه یک میلیونیوم گرم آن وارد بدن شود انسان را می کشد.ولی از این خاصیت امروزه برای درمان بیش از 50 نوع بیماری استفاده می شود.همچنین از تزریق آن در زیباسازی بدن و بخصوص صورت کاربرد وسیعی دارد به نحوی که تزریق بوتاکس در حال حاظر شایعترین اقدام برای ز

از بوتاکس و اثرات آن چه می دانید؟
از اثرات تزریق بوتاکس چه می دانید؟
اثرات تزریق بوتاکس : بوتاکس قوی ترین سمی است که بشر تا کنون شناخته است و می تواند تمام ماهیچه های ارادی و غیر ارادی را فلج کند.چنانچه یک میلیونیوم گرم آن وارد بدن شود انسان را می کشد.ولی از این خاصیت امروزه برای درمان بیش از 50 نوع بیماری استفاده می شود.همچنین از تزریق آن در زیباسازی بدن و بخصوص صورت کاربرد وسیعی دارد به نحوی که تزریق بوتاکس در حال حاظر شایعترین اقدام برای ز
بوتاکس چگونه عمل می کند؟
بوتاکس یک درمان آرام بخش عضلانی است. بوتاکس برای اهداف مختلف پزشکی از جمله انقباض چشم و تعرق بیش از حد استفاده می شود. تزریق ها با متوقف کردن رسیدن سیگنال های عصبی به عضلات کار می کنند به طوری که ماهیچه ها به اندازه سابق منقبض نمی شوند.
بوتاکس زیبایی صورت برای از بین بردن چین و چروک ها، از شایع ترین کاربردهای این محصول است. هنگام استفاده برای پنجه کلاغی ها، تزریق ها، عضلات اطراف گوشه چشم را آرام می کنند، بنابراین پوست

مطب باران : بسیاری از افراد با اقدامات مراقبتی لازم قبل و بعد از تزریق بوتاکس آشنا نیستند ، در این مقاله به چندین اقدام مهم در مراقبت از پوست برای بوتاکس می پردازیم ؛ همراه ما باشید.دانستن نکات مهم مراقبتی پوست قبل و بعد از تزریق بوتاکس امری واجب و ضروری است تا سلامت پوست حفظ شود و اثرات جانبی به وجود نیاید.در این مقاله نکاتی که باید قبل و بعد از تزریق بوتاکس به آن
بوتاکس یک فرم خالص از سم بوتولینوم است که از باکتری ها به دست می آید. اگرچه در مقادیر بیشتر کشنده است ، مقدار کمی تنظیم شده بوتاکس که برای اصلاح چین و چروک ها داده شده است با خیال راحت برای ده ها سال استفاده شده است.
تزریق بوتاکس
بوتاکس با مسدود کردن سیگنال های عصبی در عضلات محل تزریق ، کار می کند. هنگامی که آن سیگنال های عصبی قطع شود ، عضله مبتلا به طور موقت فلج یا یخ زده می شود. بدون حرکت این عضلات منتخب در صورت ، ممکن است چین و چروک خاصی نرم شود

مطب باران : بسیاری از افراد با اقدامات مراقبتی لازم قبل و بعد از تزریق بوتاکس آشنا نیستند ، در این مقاله به چندین اقدام مهم در مراقبت از پوست برای بوتاکس می پردازیم ؛ همراه ما باشید.دانستن نکات مهم مراقبتی پوست قبل و بعد از تزریق بوتاکس امری واجب و ضروری است تا سلامت پوست حفظ شود و اثرات جانبی به وجود نیاید.در این مقاله نکاتی که باید قبل و بعد از تزریق بوتاکس به آن توجه شود را یادآوری می کنیم.
توصیه های

مطب باران : بسیاری از افراد با اقدامات مراقبتی لازم قبل و بعد از تزریق بوتاکس آشنا نیستند ، در این مقاله به چندین اقدام مهم در مراقبت از پوست برای بوتاکس می پردازیم ؛ همراه ما باشید.دانستن نکات مهم مراقبتی پوست قبل و بعد از تزریق بوتاکس امری واجب و ضروری است تا سلامت پوست حفظ شود و اثرات جانبی به وجود نیاید.در این مقاله نکاتی که باید قبل و بعد از تزریق بوتاکس به آن توجه شود را یادآوری می کنیم.
توصیه های
بوتاکس چیست؟
بوتاکس برای سه هدف اصلی استفاده می شود: کنترل اسپاسم ماهیچه ها ، تعریق شدید زیر بغل و بهبود زیبایی. در این مقاله ما بر روی سومین مصرف متمرکز شده ایم ، با محصولی به نام Botox Cosmetic ، که حاوی سم بوتولینوم نوع A (ماده مؤثر) ، آلبومین انسانی (پروتئین موجود در پلاسمای خون انسان) و کلرید سدیم است.لوازم آرایشی و بهداشتی بوتاکس برای صاف کردن موقتی “خطوط اخم” استفاده می شود ، این خطوط بین ابروهای شما هستند که می توانند شما را خسته ، ناراضی یا ع
تزریق بوتاکس

چه چیزی در طی روش تزریق بوتاکس ( Botox ) وجود دارد ?
بیمار در یک موقعیت نسبتا ً بالا در میز امتحان قرار داده می‌شود و مناطقی که قرار است تزریق‌شده با یک تمیز کننده nonalcohol مانند Hibiclens یا Betadine پاک‌سازی می‌شوند . برخی پزشکان در این زمان از یک بی‌حسی موضعی مانند کرم EMLA یا برخی دیگر استفاده می‌کنند . سپس بوتاکس ، به مناطق مورد نظر تزریق می‌شود . الگوهای تزریق نمونه شامل حدود چهار یا پنج ناحیه در هر طرف پیشانی و دو یا سه ناحیه در هر دو ناح
امروزه ورزش یوگای صورت  یکی از پرطرفدارترین ورزشها برای زیبایی است چون این ورزش پوستهای چروک را صاف میکند و از پوستهای جوان نیز محافظت میکند تا دچار پیری پوست نشود تا جاییکه حتی بازیگران هالیوود نیز این ورزش را جایگزین بوتاکس کرده اند چون بوتاکس عوارض دارد ولی این ورزش نه تنها ضرری برای انسان ندارد بلکه مفید هم هست. در کلاس یوگا بانوان نیز این حرکات آموزش داده می شود. 
امروز برای شما 9 روش جدیداز یوگای صورت را به شکل تصویری آموزش میدهیم. یو
ظاهر شدن خطوط
ریز و درشت یا به اصطلاح چین و چروک در صورت نشانه ای از افزایش سن و تلقین احساس
پیری در آدمی است. تزریق بوتاکس برای حل این مسئله رواج پیدا کرده است.
چرا بوتاکس؟
انسان که ذاتا
در پی زیبایی است از زمانهای دور در فکر چاره ای برای حل معضل چین و چروک در صورت
بوده است. تزریق بوتاکسو انواع فیلر ها نظیر ژل هیالورونیک اسید و هیدروکسی آپاتیت
به منظور رفع چین و چروک و جوان سازی صورت 
در بین عموم مردم از شیوع بالایی بر خوردار است.
بسیاری از این
بوتاکس یک نوروتوکسین است ، سمی است که توسط باکتریهایی به نام کلستریدیوم بوتولینوم ساخته شده است. در صورت خوردن آن در غذای فاسد شده ، می تواند یک واکنش کشنده به نام بوتولیسم ایجاد کند زیرا این امر سیگنال های عصبی شما را مسدود کرده و عضلات شما را فلج می کند.
تزریق بوتاکس
اما بی خطر است زیرا سم در معده شما هضم نمی شود و مقدار آن بسیار کمتر از مقدار مصرف شده در غذاهای فاسد شده است. پزشکان دریافتند که عکس های بوتاکس می تواند به چین و چروک های صاف کمک
بوتاکس چگونه عمل می کند؟
تزریق بوتاکس به طور مستقیم در زیر پوست شما اعمال می شود. بوتاکس به عنوان یک روش ضد پیری، با ایجاد آرامش برای عضلات در صورت شما عمل می کند. این ماهیچه ها هنگامی که شما لبخند زده، صحبت و یا گریه می کنید، منقبض می شوند، که در طول زمان می تواند به چین و چروک و دیگر تغییرات پوست منجر شود. بوتاکس این اثرات را کاهش می دهد و پوست شما را صاف می کند.

چه انتظاری می رود؟
تمام تزریقات بوتاکس باید در کلینیک زیبایی توسط یک متخصص انجام
بوتاکس:

بوتاکس در واقع  محصولی است که از سم باکتری بی هوازی بوتولینیوم تهیه می شود این همان سم تشکیل شده در کنسرو ها مانند تن ماهی است. سم بوتولینیوم اثر فلج کننده عضلانی دارد و با ورود به بدن موجب فلج عضله ریه و قلب شده و موجب مرگ فوری بیمار می شود.
ادامه مطلب
خواص کرم بوتاکس :
بهبود قابلیت ارتجاعی پوست
ایجادآرامش پایدار بر عضلات
ازبین بردن خط اخم و خنده
نرم کننده پوست و رطوبت رسان
✅مناسب انواع پوست حتی پوستهای حساس
این کرم از قدرت جذب و نفوذ‌پذیری بسیار بالایی برخوردار است و تاثیر مستقیم ریلکس‌کننده روی ماهیچه‌های صورت و از بین بردن چروک‌ها دارد و قادر است میزان رطوبت پوست را نیز تنظیم و روند پیری پوست را به تعویق بیندازد. 
این محصول با خاصیت پر‌کنندگی خود چروکهای پوست را به میزان قابل توجه
بوتاکس دیسپورت ۵۰۰ و ۳۰۰ | قیمت بوتاکس دیسپورت
بوتاکس دیسپورت ۵۰۰ و ۳۰۰ ، قیمت خرید و هزینه بوتاکس دیسپورت :
برای بوتاکس کردن روش درمانی دیگری را جایگزین کرده اند که بسیار جالب
بوده و تمام افراد و مردم دنیا از این روش استقبال کرده و از این روش برای
از بین بردن چین و چروک های صورت خود استفاده می کنند که به آن تزریق
بوتاکس دیسپورت می گویند . تمام چین و چروک های ریز و بزرگ که در پیشانی و
دور چشم وجود دارد با کمک بی حسی عضلات در این روش از بین خوا
خدمات زیبایی، پوست و موی آوا بیوتی

اگر بدنبال یک مرکز تخصصی و معتبر خدمات زیبایی، پوست و مو هستید...
پیشنهاد می کنم سری به مرکز تخصصی زیبایی آوا بیوتی بزنید
ما به عنوان بهترین مرکز لیزر موهای زائد و بهترین مرکز تزریق بوتاکس در تهران همراه تیم متخصص و ماهر زیبایی منتظر شما هستیم.

پیشنهاد مزالعه مقاله
مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس
بوتاکس برای چه افرادی مناسب است؟
افراد بین ۱۸ تا ۶۵ سال می توانند بوتاکس انجام دهند. مخصوصا برای درمان چین و چروک صورت و گردن از بوتاکس استفاده می شود. برای افراد باردار و شیرده بوتاکس توصیه نمی شود.

بوتاکس چگونه انجام می شود؟
اگر شما در حال بررسی استفاده از بوتاکس هستید، باید انتظارات و نگرانی های خود را با متخصص زیبایی خود در میان بگذارید. پزشک نتایجی که با انجام بوتاکس دریافت می کنید را با شما به اشتراک می گذارد تا موفقیت درمان فراهم شود.
شاید در تبلیغات ، وبلاگها و مجلات مشهور به شایعات مشهور درباره تزریق خوانده باشید یا در مورد آن از دوستان خود شنیده باشید. اما تصورات غلط زیادی در مورد درمان بوتاکس و نحوه استفاده از آن وجود دارد.
لوازم آرایشی و بهداشتی بوتاکس از زمان تصویب FDA در سال 2002 توسط ایالات متحده در دسترس است. دقیقاً همان بوتاکس تزریق شده برای اهداف پزشکی (مانند اسپاسم عضلانی کنترل نشده) اولین بار توسط FDA تأیید شد.
تزریق بوتاکس
بوتاکس برای سه هدف اصلی استفاده می شود: ک
لوازم آرایشی و بهداشتی بوتاکس به عضلات تزریق می شود ، جایی که باعث تحریک عصب به آن بافت می شود. فعالیت عضلانی که باعث ایجاد خطوط اخم می شود کاهش می یابد ، و ظاهری نرم تر حاصل می شود. بدون داشتن عضله منقبض شده در زیر آن ، چین و چروک شدن زمان سختی دارد. خطوط صورت که کاملاً آرام باشد و صورت شما وجود داشته باشد ، کاندیداهای خیلی خوبی برای بوتاکس نیستند. این خطوط بهتر توسط پرکننده های پوستی اداره می شوند. بوتاکس می تواند این خطوط را "نرم" کند اما همیشه
خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس
>> خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس
طرز خوابیدن بعد از بوتاکس یکی از مواردی است که باید پس از انجام این روش مورد توجه باشد و در مراقبت های پوست اهمیت ویژه ای دارد. یکی از راهکارهای کم خطر برای از بین بردن چین و چروک صورت، به ویژه چروک های پیشانی، اطراف چشم و همین طور خط اخم، تزریق بوتاکس می باشد.     در روش بوتاکس ناحیه مورد نظر از پوست بی حس می شود و موجب از بین رفتن چین و چروک های ایجاد شده بر روی پوست شده و در نتیجه فر
آیا شما یک کاندید خوب هستید؟
بوتاکس فقط برای بزرگسالان بالای ۱۸ سال توصیه می شود. هر دو مردان و زنان با خطوط اخم متوسط ​​تا شدید می توانند از مزایای بوتاکس استفاده کنند.
افرادی که به دنبال تزریق بوتاکس برای خطوط اخم هستند، احتمالا قبلا از داروهای داروخانه ای استفاده کرده اند و نتیجه ای ندیده اند. این نوع لیفت ابرو بهترین روش برای کاهش قابل توجه پوست های آویزان است. همچنین بعضی از کاندیدها می توانند برای حداکثر کردن نتایج در اطراف ناحیه چشم
یکی از مواردی که اکثر زبان آموزها رو گیج میکنه تفاوت سه تا فعل مهم see ،
look و watch در زبان انگلیسی هست. این سه تا فعل میتونن به معنای دیدن ، نگاه کردن و تماشا کردن استفاده شن ولی طبق معمول یه سری استثنا و تفاوت تو کاربردشون وجود داره که تو این مطلب با هم یاد میگیریم.
برای مشاهده ادامه مطلب تفاوت see و look و watch در زبان انگلیسی کلیک کنید.
تزریق بوتاکس در کرج
تزریق بوتاکس در کرج
تزریق بوتاکس در کرج یکی از متداول‌ترین عمل‌های زیبایی است و کسانی که دوست دارند از شرّ چین‌و‌چروک‌های خود راحت شوند، می توانند از تزریق بوتاکس کمک بگیرند
تزریق بوتاکس در کرج برای درمان چین و چروک ها استفاده می شود ودرمان موثری برای مشکلات زیبایی و پزشکی می باشد. تزریق بوتاکس در کرج برای زنان و مردان برای خلاص شدن از شرمشکلاتی همچون علائم پیری به شکل خطوط چین و چروک، مشکلات پزشکی همچون میگرن های مز
زندگی کردن زیر یک سقف یک واقعیت است و با شخصیت‌های واقعی زن و شوهر سر و کار دارید و جایی برای رویا پردازی نیست.
شناخت درست از تفاوت‌ها و شباهت های بین دختر و پسر و خانواده های کمک می کند تا با شناخت از این تفاوت ها با دید باز تر و آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.
در تصمیم گیری قبل از ازدواج باید به تفاوت ها و بعد از ازدواج بیشتر به شباهت هایشان اهمیت بدهید، زیرا توجه به تفاوتها، به انتخاب عاقلانه کمک می کند و اهمیت دادن به شباهت ها بعد از ازدواج، موج
توضیحات: تفاوت وبلاگ و طراحی سایت

تفاوت اصلی بین وبلاگ و وب سایت این است که وبلاگ برای وب سایت ها ایجاد می شود و وب سایت ها مکانی هستند که وبلاگ ها در آن نوشته می شوند.
وبلاگ ها مجلاتی آنلاین برای استفاده ی عموم می باشند. تفاوت بیشتر این دو را در مطلب زیر مطالعه نمایید

ادامه مطلب
سخت نگیریم. با خودمان و دیگران دوست و رفیق باشیم و بدانیم «تفاوت‌ها ارزشمند هستند». زیباییِ دنیا به تفاوت‌هاست.
یکی قدبلند و یکی کوتاه، یکی چاق و یکی لاغر، یکی سبزه و یکی سفید. این تفاوت‌هاست که زیبایی ایجاد می‌کند. اگر تاریکی نباشد، روشنایی معنا پیدا نمی‌کند. اگر زرد نباشد قرمز معنا پیدا نمی‌کند. نخواهیم که همه مثل هم بشویم.
نخواهیم همه از یک راه برویم یا مثلِ هم بپوشیم یا مثل هم بخوریم یا مثل هم فکر کنیم.
خلق تفاوتها حکمتی دارد
تفاوت‌ها
بوتاکس چیست و آیا تزریق آن ضرر دارد؟
بوتاکس چیست:
هر فردی ترجیح می‌دهد زیباتر از آنچه که هست، نشان داده شود و این خصوصیت را در خود ارتقا دهد.
با گذشت از سال‌های مختلف زندگی و افزایش سن، برخی از علائم مانند چین و چروک پوست روی صورت نمایان می‌شود که تا حدی می‌تواند زیبایی ذاتی را تحت تأثیر قرار دهد. البته که برخی از عوامل دیگری به غیر از سن، مانند نور آفتاب، اخم کردن و عادت‌های خنده هم می‌توانند برخی خط و خطوط را روی پوست صورت ایجاد کنند.
تزری
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
ما (من و تو)یک شباهت داریم و یک تفاوت !!!
دیوانه دهانش را طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج را انتخاب کرده ام ولی تو انتخاب شده ای و سهمی در انتخاب خویش نداشتی، این تفاوت ماست .
دیوانه گفت :بگذار چیزی را به تو بگویم .گفتم :می شنوم .گفت :بهتر است که بفهمی !!
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت م
یک روز که به دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت من
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت
تفاوت پنجره pvc با یو پی وی سی:در این مقاله به بررسی تفاوت پنجره pvc با upvc می پردازیم. همان طور که می دانید صنعت درب و پنجره سازی هر روزه در حال پیشرفت است. پنجره یو پی وی سی از آخرین مدل های پنجره دو جداره است. قبل از upvc پنجره های pvc مورد استقبال بودند. در واقع یو پی وی سی نسخه پیشرفته تری از پی وی سی است.

ادامه مطلب
جوانسازی پوست
دلایلی مثل آلودگی هوا و گذر زمان و استفاده نادرست از مواد شوینده و بهداشتی ممکن است پوست شما دچار مشکلاتی شود.
برای رفع افتادگی پوست و برداشتن نواقص و کاستی ها و رفع چین و چروک های پوست باید به روش های جوانسازی پوست فکر کرد.
روش های جوانسازی پوست
یکی از روش های مهم و کارآمد جوانسازی ، جوانسازی پوست با بوتاکس است.
تزریق بوتاکس  مدتی بعد از درمان جواب می دهد و خطر کمتری برای پوست ایجاد میکند.
تزریق ژل  هم برای جوانسازی و زیباسازی
با نام و یاد خدا
این روزها همه بدنبال یافتن اکسیر جوانی هستند،این نیاز باعث شده است مراکز مختلفی برای پاسخ به نیاز مردم راه اندازی شود
به عنوان یک پزشک بر آن شدم تا سطح اگاهی مردم عزیز را با اطلاعاتی که در اختیارتان میگذارم افزایش بدهم تا در جستجوی نیاز خود خدای ناکرده به مسیر اشتباهی نروید.
ادامه مطلب
تفاوتها وقتی همراه با تجربه های خوشایند بیان، خوشایند دیده میشن. وقتی با اتفاق های ناخوشایند باشن، ناخوشایند.
#که_یادم_بمونه !
پ.ن.: فرض به اینکه آدمایی که میشناسم آدمای خوب و توانمندی هستنو نمی خوان اذیت کنن؛ اما اذیتم و کلافه! حدس بر اینکه تفاوت فرهنگی هست که شرایطو خراب کرده.
سال بعد بیام اینو بخونم و با امید که یادم بیاد امروزو، احتمالا اون روز دیگه متوجه شدم که تفاوت ها چی هستن و بعدش می تونم متوجه شم که واقعا از روی تفاوت فرهنگی بوده ا
اگر می‌خواهید بفهمید کسی را دوست دارید، یا عاشق‌اش هستید، به ۹ تفاوت عشق و دوست داشتن نگاهی بیندازید:۹ تفاوت عشق و دوست داشتن
۱. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، قلب‌تان تندتر می‌تپد، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، فقط خوش‌حال می‌شوید.
۲. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، زمستان مثل بهار می‌شود، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، زمستان فقط یک زمستان زیبا می‌شود.

ادامه مطلب
یه بار یه جمله قشنگ شنیدم از یکی:
وقتی بارون میباره،
همه پرنده ها دنبال یه سرپناهن؛
ولی عقاب برای خیس نشدن بالا تر از ابر ها پرواز میکنه...
پس شاید،

این دیدگاه آدماس که تفاوت هارو خلق میکنه.
شاید برای موفق شدن باید دیدگاهتونو تغیر بدین*
تفاوت فکری من و بنیامین درباره مقوله ازدواج  اینه که من میگم عشقم تمام تلاشم رو برای خوشبختی مون میکنم اگر نشد خودمون عذاب نمیدیم.
خب بنیامین میگه خشن میشه و میگه نههه,  هیچ وقت جدا نمی شیم,  آبرومون میره و ما تو آیینمون طلاق نفرین شدس,و طلاق نداریم...
چگونه برای انجام تزریق  دیسپورت آماده بشوم؟
قبل از تایید شما توسط پزشکتان برای تزریق
دیسپورت، پزشک شما یک پیشینه پزشکی از شما خواهد گرفت. همچنین ممکن است پزشکتان توصیه
کند که قبل از انجام تزریق بعضی داروها و مکمل هایی که مصرف می کنید را قطع کنید. این
ها شامل موراد زیر هستند:
داروهای حساسیت (آلرژی)
رقیق کننده های خونی
داروهای سرماخوردگی
شل کننده های عضلانی
داروهای خواب آور
عوارض تزریق دیسپورت
با وجود اثربخشی دیسپورت، عوارض و خطراتی
وجود دار
تفاوت سیاره و ستاره
تفاوت سیاره و ستاره : شاید برای شما نیز جای سوال باشد که ستاره و سیاره چه تفاوت هایی باهم دارند و دلیل اینکه گاهی اوقات به آسمان نگاه می کنیم و برخی از سیارات 
نظیر مشتری و اورانوس را نیز در میان ستاره ها مشاهده می کنیم، چه می باشد؟ اگر سیارات نیز مانند ستارگان از خود نور منتشر می کنند پس چه تفاوتی میان آن ها وجود 
دارد؟!

ادامه مطلب
به نظرم  تفاوت اشعار معاصر با قدیمی،مثل تفاوت چای دمی است با چای کیسه ای!تو تا به پای اشعار کهن صبر نکنی،تا مانوس نشوی و بارها با دل و جانت زمزمه اش نکنی،تا شب بیداری نکشی با آن، تا زانوی غم بغل نکنی و به پهنای صورت اشک نریزی،نمی توانی از خواندن غزل حافظ و یا سعدی لذت کافی ببری.باید صبر کنی تا دم بکشد! اما اشعار معاصر نه، می توانی در هر حالتی که هستی یک شعر از اینترنت پیدا کنی و بخوانی و لذت ببری و تمامش کنی و کمی هم از آرایه های ادبی اش تعریف کنی
بوتاکس زیر بغل و عوارض آن
این بوتاکس برای افرادی با تعریق بیش از حد بدن یا به اصطلاح هایپر هیدروز هستند مفید است. افرادی که حتی در زمان هایی که هوا سرد نیست هم عرق می کنند و دئودورانت ها هم تاثیری ندارند می توانند از این روش استفاده کنند. این تزریق همانند تزریق های دیگر نیز دارای عوارضی می باشد و حتی عوارض آن بر قسمت های دیگر بدن نیز مشاهده شده است. در زیر به برخی از این عوارض اشاره شده است.
1. درد زیر بغل
2. سردرد
3. کبود شدن زیر بغل
4. احساس درد در گ
من امروز‌ ظهر خوشحال بودم، چون فکر می‌کردم که نماز ظهر عاشورا رو همون‌طوری قراره بخونم که هزار و سی‌صد سالِ پیش خونده شد. یعنی به جماعت، در فضای باز، توی هوای گرمِ یک شهر کویری، و زیر آفتابی که بی‌رحمانه می‌تابید و موها و پیراهن مشکیم رو داغ می‌کرد. بعدش فهمیدم که چقدر تفاوت وجود داره. اولین تفاوت رو توی همون رکعت اول فهمیدم. لب‌های من خشک نبودن.
امروزه برداشت اشتباه در مورد تفاوت فنی هاست ابری و سرور مجازی خصوصی در صنعت هاستینگ به یک معضل جدی تبدیل شده است. اغلب افراد برداشت صحیحی در مورد تفاوت اصلی بین این دو ندارند. این امر ناشی از کمی آگاهی در مورد عوامل متمایزکننده ی این دو تکنولوژی هاستینگ است
ادامه مطلب
کمی از دور نگاه کنی اختلاف من و زهرا از تفاوت شخصیتمان شکل میگیره. نیت بدی نداره. کلا محافظه کاره. کلا مخفی کاره. اون از بیخبر کربلارفتنش،اون از اطلاعات درست درباره برنامه موبایل ندادنش. اون از گزارش کار ندادنش اینم امروز که یواشکی نشسته پای کندو کردن برنامه بیخبر من که باعث کلی دعوا و کدورت شد.هرکسی یه طوریه دیگه
تفاوت آرتروز و دیسک
کمر درد و درد گردن
از شایع ترین عارضه هایی است که همه افراد دست کم یک بار آن را تجربه کرده
اند . اما گاهی این درد ها زندگی اشخاص را مختل می کند و مشکلات زیادی را
برای فرد ایجاد می کنند. منشا این درد ها ممکن است دیسک ها یا بیماری
آرتروز گردن باشد برای درک تفاوت آرتروز و دیسک در ادامه به توضیح این
موارد می پردازیم و روش های درمان آن ها را بررسی می کنیم.
برای مطالعه ادامه مطلب و پرسش و پاسخ توسط دکتر صمدیان ، جراح مغز و اعصاب به
تفاوت سنکوپ با ایست قلبی چیست؟

یک متخصص قلب و
عروق گفت: سنکوپ یکی از بیماری‌های سیستم خودکار بدن است که بیمار بعد از
افتادن به زمین، سریعاً به هوش می‌آید و بدن فعالیت خود را ادامه می‌دهد.
ادامه مطلب
چه چیز دیگری را می توان برای بزرگ کردن لب استفاده کرد؟
حجیم کردن لب ها چه برای کاهش ظاهر شدن لثه هنگام لبخند و یا رسیدن به لب های کامل تر باشد، عمدتا برای مقاصد زیبایی انجام می شود. بعضی از افراد نیز ممکن است علاقه مند به انجام حجیم کردن لب برای کاهش اثرات افزایش سن باشند چرا که با افزایش سن حجم لب کاهش می یابد. بوتاکس نمی تواند این مسئله را حل کند، اما تزریق فیلرهای لب می تواند به افزایش حجم کمک نماید.
چند گزینه جهت انتخاب برای رسیدن به نتایج م
مشخصات بوتاکس مصپورت ۵۰۰ واحدی:
کشور سازنده: ایران
مقدار : ۵۰۰ واحد
حداکثر نفرات: ۳ نفر
تاریخ انقضا: ۶ ماه
نرمال: ۳ سی سی
موارد مصرف : بوتولینوم توکسین تیپ A برای درمان اسپاسم صورت بلفاروپلاسم، اسپاسم نیمه صورت(همی فاسیال)، اختلال صدای اسپاسمودیک، تورتیکولی اسپاسمودیک، ناهنجاری گردن، فلج مغزی اسپاسمودیک، زیبایی، چپ چشمی، خطوط صورت، میگرن مزمن، خطوط اخم، چین و چروک های صورت مورد استفاده قرار می گیرد.
توکسین بوتولینوم A نوعی پروتئین پیچیده
سلام 
یه چیز جالب و سر گرم کننده 
من نمی دونستم گوگل ارث برای کشور هایی مث آمریکا کیفیتش در حد یه تور مجازی بالاست ، برای ایران که در حد یه تصویر هوایی هست 
واقعا رک بگم دیشب ادرس خونه بنیامین رو زدم حتی کوچه شون ماشین ها پارک شده نزدیک خونه شون رو با وضوح در حد عکس ولی سه بعدی دیدم 
اصلا یه چیزی میگم یه چیزی می شنوید کافیه اون آدمک زرد رنگ رو بکشید رو صفحه تا تفاوت رو حس کنید (اون آدمک برای ایران کار نمی کنه )، یعنی انگار رفتی خارج رو دیدی ، و یه
تفاوت رسیور مدیا استار دیاموند mediastar ms-diamond z2 4k با z1 فقط در تک و دو تیونره بودن هستش و فرق دیگری با هم ندارند از نظر سخت افزاری کاملا شبیه هم و هردو جدید و به خوبی شبکه های فورکی را ساپورت میکنند.
۶۰ فریم بر ثانیه را ساپورت میکند دارای سیستم عامل اندرید است و کیفیت تصویر بسیار عالی دارد.
بروم‌هیدروز (Bromhidrosis) به بوی بد بدن مرتبط با عرق گفته می شود. عرق به خودی خود فاقد بو است و در حقیقت مواجهه آن با باکتری های روی پوست موجب شکل گیری بوی بد می شود. جدا از بوی بدن، بروم‌هیدروز با اصطلاحات بالینی دیگر از جمله Osmidrosis و Bromidrosis نیز شناخته می شود. اما این بوی بد جای نگرانی ندارد زیرا راه درمانی برای آن وجود دارد و می توان آن را با راه های که در ادامه به آن می پردازیم درمان کرد با ما همراه باشید .
بروم‌هیدروز به راحتی قابل تشخیص است. پزشک ب
با بی تفاوتی همسرم چه کنم ؟

نحوه‌ی رفتار با همسر بی‌تفاوت

آیا برای
شما هم پیش آمده که واکنش همسرتان به جملات عاشقانه‌ای که میزنید کاملا سرد
و بی‌تفاوت باشد، زمانی که تغییری در ظاهر خود ایجاد کرده‌اید، نظری ندارد
و یا اصلا متوجه آن نمی‌شود، نگاهش از نگاه‌های عاشقانه‌ی شما به سادگی
می‌گذرد و... این‌ نشانه‌ها می‌تواند ویژگی‌های یک مرد بی‌تفاوت باشد.
ادامه مطلب
تفاوت مستر کارت با ویزا کارت

این دو کارت یعنی مستر کارت و ویزا کارت از نظر نرخ
سود، محدودیت های اعتبار، برنامه های پاداشی و ویزگی های سیستمی تفاوت هایی
دارند. البته بیشتر تفاوت های این دو کمپانی در ارائه خدمات متوجه کردیت
کارت ها است و در کارت های اعتباری تفاوت آنچنانی به چشم نمی خورد.

هر دوی مستر کارت و ویزا کارت دو برند مشهور کردیت
کارت در جهان هستند اگر چه خود این کمپانی ها اقدام به دور ک
عامه پسند‌‌(pulp)‌ اولین رمانی است که متن کامل آن را به انگلیسی خواندم. همیشه از خواندن رمان‌های زبان اصلی می‌ترسیدم. داستان کوتاه می‌خواندم یا به داستان‌های سطح بندی شده اکتفا می‌کردم. البته پیش از این یک کتاب در زمینه توسعه فردی به انگلیسی خوانده بود اما بوکفسکی اولین تجربه رمان‌خوانی من بود و چه تجربه‌ای بهتر از این. مدتها فکر می‌کردم تفاوت سبک نویسنده‌ها و تفاوت‌های شخصی،طبقات اجتماعی و کلامی را که نویسنده معمولا در دیالوگ‌ها نش
‏مراسم سال اول ازدواج تو ایران:
شیرینی خورون، نامزد کنون، حنا بندون، خرید کنون، عقد کنون، جهاز برون، دماغ برون، ابرو کشون، بوتاکس کنون، عروسی، پاتختی
مراسم سال دوم:
خیانت کنون، قهر کنون، فحش کشون، یقه بگیرون، دعوا کنون، کتک ‌زنون، چاقو کشون، دادگاه بَرون، طلاق کشون، مهریه خورون، زندان برون
شاید شما شروع به ساختن یک وبسایت ساده کرده باشید یا فقط می خواهید درک بیشتری از لغات بسیاری که اخیرا شنیدید داشته باشید.
"CSS"، "HTML" و "پی اچ پی" در اطراف اغلب و با چنین راحتی پرتاب می شوند، شما خجالت می کشید تا بپرسید منظورشان چیست.
تفاوت بین CSS، HTML و PHP
ادامه مطلب
تفاوت انواع دمنوش های گیاهی با چای
چای نوعی نوشیدنی است که از برگ گیاهی به نام کاملیا سیننسیس تهیه می‌شود. مانند چای سیاه یا چای سبز اما دمنوش یا چای گیاهی از برگ، گل، پوست درخت (مانند دارچین)، میوه، ریشه و یا دانهٔ گیاهانی بخصوصی به غیر از کاملیا سیننسیس تهیه می‌شود.
ادامه مطلب
همه چیز درباره‌ی احادیث قدسیحدیث قدسی سخنی است که آن را پیامبراکرم(ص) از قول خدا گزارش کرده، اما این احادیت بنابر شاخص‌هایی معین با آیات قرآن تفاوت دارد. در ادامه درباره‌ی تفاوت احادیث قدسی با آیات قرآن، مضمون و درون مایه‌ی این احادیث، تعداد و راویان آن آگاهی یابید.

ادامه مطلب
عوارض تزریق بوتاکس در اطراف چشم !!!
عوارض تزریق بوتاکس در اطراف چشم

عوارض تزریق های بوتاکس در منطقه پری اوربیتال معمولا مربوط به خود تزریق یا تأثیر دارو است. عوارض تزریق معمولا مربوط به درد و کبود شدن است. می توان با استفاده از یخ پیش از درمان، موضعی یا هوای سرد، ناراحتی را به حداقل رساند، اگرچه این کار ضروری نمی باشد.
رگ های برجسته اغلب در منطقه گوشه خارجی چشم دیده می شوند، که مستعد جراحت در طول تزریق بوتاکس می باشند. در تلاش برای اجتناب ا
امروزه در بسیاری از پلن های هاست در دسترس برای مشتریان هارد HDD و هارد SSD ارائه می دهند. اکثر مردم HDD را انتخاب می کنند به این دلیل که ارزان تر از SSD است. با این حال ، آنچه بسیاری از کاربران متوجه نمی شوند این است که SSD ها مزایای قابل توجهی را برای وب سایت شما به ارمغان می آورد. در این پست، ما به تفاوت بین این دو نوع هارد دیسک نگاه می کنیم و توضیح می دهیم که چرا SSD بهترین گزینه است. با ما همراه باشید!

ادامه مطلب
تفاوت اسلام و ایمان
اسلام چیست و چه تفاوتی با ایمان دارد؟
چرا هر مسلمانی مومن نیست و امتیازی که مومنین دارند چیست؟
برای اولین بار خداوند بلند مرتبه به طور صریح بین اسلام و ایمان تفاوت گذاشت و هر مسلمانی را تسلیم شده ی واقعی ندانست و به ایمان سفارش کرد.
ادامه مطلب
بیشترین تأثیر تزریق بوتاکس بخش 3

بدیهی است که چین و چروک دور چشم متنوع است با وجود این که با وجود برداشت های محکم پوست آزاد و چروکیده علاوه بر این با چروک های اطراف چشم همراه است ، بنابراین از این احتمال که چروک هایی در اطراف چشم دارید و احتمال خاموش بودن آن وجود دارد. چروک های معمولی فقط تزریق بوتاکس کافی است اما اگر به طور معمول بدون وجود تزریق بوتاکس چروک هایی در اطراف چشم خود داشته باشید ، باید از کرم های چروک چشم نیز استفاده کرد ، بدیهی
در این آموزش کورل میخوایم به این موضوع بپردازیم که کورل دراو چه نرم افزاری هست و چه تفاوتی با نرم افزارهای دیگه مثل فتوشاپ داره ؟؟!!
چه موقعی برای کارهای گرافیک خود باید از کورل دراو استفاده کنیم؟؟!!
تفاوت های فتوشاپ و کورل دراو چیست ؟
تفاوت های خاصی بین نرم افزار فتوشاپ و کورل دراو وجود داره. به طور معمول طراحان گرافیک هر دو نرم افزار رو به صورت مکمل برای خلق و ویرایش تصاویر گرافیکی استفاده میکنن.
نرم افزارهای گرافیکی به دو دسته نرم افزارهای
از ح دورم و بی‌تفاوت شده‌ام دیشب حال و احوالی و همین. شاید این همان پایان است، شاید دارم تنها می‌شوم لیکن قطره‌ قطره و کم کم. چه فرقی می‌کند تنهایی که اتفاق بیافتد باز همان می‌شوم و دوباره نیاز و خطا و و و 
الان کتابخونه‌ام با عین و چه خوش که آدم برادری داشته باشه و باهاش بره کتابخونه یا جایی. شاید بخشی از تنهایی‌ام را عین پر کند. دلم می‌خواهد بی‌تفاوت تر و سنگ‌تر شوم اما برای روحم می‌ترسم. می‌ترسم تصمیم اشتباهی باشد و من دیگر نتوانم برگ

برای اینکه تفاوت حسابداری و حسابرسی را توضیح دهیم باید بگوییم وقتی فرآیند حسابداری به پایان می‌رسد، حسابرسی به قصد تعیین صحت و منصفانه بودن تصویر ارائه شده از حساب‌ها، آغاز می‌شود. حسابداری یعنی عمل ثبت و حفظ اسناد و مدارک، و تهیه و ارائه‌ی صورت‌های مالی. حسابداری برای پیگیری تراکنش‌های مالی شرکت ها توسط خودشان انجام می‌شود. حسابداری، زبان کسب و کار است، چرا که ابزاری است برای گزارشگری مالی شخصیت‌های انتفاعی و غیرکسب و کاری.
ادامه
تفاوت طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX)
شاید برای شما هم پیش آمده که در صحبت های عامیانه بشنوید رابط کاربری سایت و یا برنامه ای خوب است اما تجربه کاربری ضعیفی دارد و یا مواردی مشابه. جالب اینجاست که اکثر این افراد اطلاعات چندانی در مورد رابط کاربری (UI)،تجربه کاربری (UX) و تفاوت آن ها باهم ندارند. ما می خواهیم در این مقاله به بررسی رابط کاربری،تجربه کاربری و تفاوت این دو بپردازیم.
طراح رابط کاربری (UI) و همچنین طراح تجربه کاربری (UX) هر دو برای
باتری چرخه عمیق و باتری خودرو
در این مقاله قصد داریم در مورد تفاوت باتری چرخه عمیق و باتری خودرو کمی صحبت کنیم. همانطور که می دانید باتری ها از نظر ساختار تفاوت هایی دارند که آنها را متمایز کرده و هریک کاربرد ها و طول عمر مختص خود را دارند. پس از مطالعه این مقاله شاید برایتان این سوال پیش بیاید که نوع دیگر باتری که یو پی اس یا سیلد ساکن نامیده می شود چه تفاوتی با این دو نوع باتری دارد، برای پی بردن به این مطلب می توانید مقاله تفاوت باطری خودرو
سوال جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت مثبت - حقیقت مثبت سوال جرات جرات حقیقت مثبت سوال های جرات حقیقت مثبت ۱۸

سوالات بازی جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت +18. سوالات جرات حقیقت باحال سوال جرات حقیقت عاشقانه نمونه سوالات جرات و حقیقت سوالات جرات حقیقت بی ادبی سوال حقیقت از پسر فیلم ترسناک جرات یا حقیقت فیلم حقیقت یا شجاعت سوال جرات حقیقت بی ادبی
جرات حقیقت مثبت ۱۸
فیلم سینمایی جرات یا حقیقت مرگ لیلا فروهر حقیقت دارد -لیلا فروهر - حقیقت مر
امروزه در کشورمان جراحی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی است آن چنان که اکثر مردم ما به جوانب زیبایی و ظاهری این عمل توجه نشان می دهند ، از عملکرد بینی خود غافلند اما تجارب پزشکی و دانسته های جراحان بینی خلاف این است اکثر جراحان ما در طی جراحی بینی علاوه بر ایجاد فرم و حالت ایده آل ، کارآیی مناسب بینی و توان تنفس عادی بیمار را مد نظر قرار منی دهند بنابر این خواسته های غیر معقول و رویایی برخی بیماران جای اجرا ندارد. بهترین نتیجه جراحی
لیزر که امروزه در حوزه زیبایی کاربرد فراوانی دارد تمام عیوب پوست را رفع می کند. بسیاری از خانم‌ها به زیبایی پوست خود بسیار اهمیت می‌دهند و با انجام انواع و اقسام روش‌های زیبایی از بوتاکس Botoxو تزریق انواع ژل گرفته تا استفاده از انواع و اقسام کرم‌های آرایشی سعی می‌کنند تا پوست صاف و یکدستی داشته باشند.
در این بین استفاده از لیزر یکی از تحولات اتفاق افتاده در درمان بیماری‌های پوستی و زیبایی پوست است که با رشد تکنولوژی انواع و اقسام لیزره
این
تخت تا شو مکانیزمی ساده دارد. یک فریم نفری و تاشو با تشکی انعطاف پذیر
کلیت این تخت را تشکیل می‌دهند. این تخت تاشو خصوصا برای دانشجویانی مناسب
است که مدام در حال نقل از این سوییت به آن سوییت هستند. خانواده‌هایی که
مهمان‌های زیادی دارند نیز می‌توانند چند تا از این تخت‌های تاشو را در
خانه داشته باشند تا در هنگام خواب مهمان‌ها مشکل کمبود رخت خواب و جای
خواب نداشته باشند.
همانطور که می‌بینید وقتی این تخت تا می‌شود، جای
بسیار کمی می‌گ
برای بررسی چند تا چیز در مورد سئوی داشت ، توی گوگل سرچ کردم بوکه ، یکی از related هایی که گوگل بهم نشون داد این بود : “تفاوت بوکه و پرتره”

یه لحظه خشکم زد ! آخه این دو تا مفهوم اصلا ربطی به هم ندارن که !

بوکه یه افکت توی عکاسی هست که قسمت هایی که روش فوکوس نشده رو تار میکنه.
پرتره هم که اصلا یک سبک توی عکاسیه

اما بعدش به خودم گفتم : حرص نخور رضا ! باید حق بدی به دیگران . کسی که چیزی از عکاسی نمی‌دونه ، از کجا باید در مورد این چیزا اطلاع داشته باشه ؟
بازی عجیبی بود! ایران با ژاپن در نیمه نهایی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹....
همه امید داشتیم ژاپن رو ببریم اما نفس ها برید...ساق ها سنگین بود و عصبی بودیم. پرخاشگر و بی حوصله...
در عوض ژاپن آروم و ریلکس بود و چه حیف که نشد که بشه...
به خودمون باختیم و الان سرشار از حس بد هستم...قطعا‌ یه مقاله برای متافوتبال مینویسم از این بازی...سرم گنگ هستش
به نظرم تفاوت این بازی تفاوت فرهنگ ها بود. چیزی ندارم بگم. ..
پوپو خسته س!
عکس هم استوری بنده در اینستا هستش!
تفاوت بین HTML و HTML5
افرادی که به حوزه طراحی وب مراجعه می کنند، اغلب کلمه "نشانه گذاری" را می شنوند و تعجب می کنند که چه چیزی معنی می دهد و چگونه از واژه "کد" معروف تر است. به طور عمده، زبان نشانه گذاری برای پردازش، تعریف و ارائه متن طراحی شده است. تعبیه کردن برچسب و حاشیه نویسی متن در فایل های مدل سازی انجام می شود تا دستکاری متن آسان برای کامپیوتر باشد. از لحاظ تاریخی، زبان نشانه گذاری عبارات از روند نشانه گذاری دست نوشته الهام می گیرد که از طریق
با سلام و عرض ادببنده پسری 28 ساله کارمند که مدت دوماهه نامزد کردم.تحصیلات هردویمان دکترا است. و به هم علاقه داریم چند وقتی هم قبل از نامزدی باهم بودیم و مشکلی نداشتیم. خانواده من به علت تفاوت هایی که بین خانواده ها بود مخالف بودن ولی با اصرار بنده موافقت کردند.ما هنوز رسما عقد نکردیم.ما دو نفر خداروشکر باهم مشکلی نداریم مشکل اصلی تقاوت فرهنگ ها و خانواده هاس.مثلا خانواده من مذهبی و اهل نماز و روزه در حالی که پدر عروس خانم اصلا هیچ اعتقادی به ا
تفاوت عشق و دوستی 
دوستی و عشق نباید با هم خلط شود. در زندگی اجتماعی خیلی وقتها این مساله خلط شده و مشکلاتی پدید می آورد مثلا با کسی دوست بوده است ولی توقعات عشق داشته یا عاشق کسی بوده ولی با توقعات دوستانه فقط مواجه شده است. مهم است که بفهمیم که یک وقت عاشق کسی
ادامه مطلب
یه چیز عجیب و غریبی که از نظر من توی این دنیا وجود داره و افراد رو کاملا از هم متمایز می کنه ، تفاوت نوع نگاه هست !
نگاه حضرت زینب که سلام خدا بر او باد رو شاید خیلی ها درک نمی کنن و نمی فهمنش ، یکیش هم خود من .. نگاهی که انقدر با دید باز و خداپسندانه هست که وقتی می خواد روز عاشورا ، روزی که تمام خانوادش پر پر شدن رو توصیف کنه می فرماد چیزی جز زیبایی ندیدم !
یک لحظه خودمون رو بگذاریم جای حضرت زینب ، وجدانا آیا ما غیر از غر زدن و کفر گفتن کار دیگه ای می
یه چیز عجیب و غریبی که از نظر من توی این دنیا وجود داره و افراد رو کاملا از هم متمایز می کنه ، تفاوت نوع نگاه هست !
نگاه حضرت زینب که سلام خدا بر او باد رو شاید خیلی ها درک نمی کنن و نمی فهمنش ، یکیش هم خود من .. نگاهی که انقدر با دید باز و خداپسندانه هست که وقتی می خواد روز عاشورا ، روزی که تمام خانوادش پر پر شدن رو توصیف کنه می فرماد چیزی جز زیبایی ندیدم !
یک لحظه خودمون رو بگذاریم جای حضرت زینب ، وجدانا آیا ما غیر از غر زدن و کفر گفتن کار دیگه ای می
من پشیمونم.. از اینکه زود عصبانى شدم.. آدمیم که وقتى عصبانى میشم. تقریبا میزنم زیر همه چیز و این بده.. نه اینکه آدمها برام ارزش نداشته باشن..اصلا اینطور نیست ولى تو اون لحظه فقط دنبال یه راهى براى آروم شدنم هستم.. وقتى احساس ناراحتى میکنم و میدونم که طرف مقابلم هم این رو میدونه، انتظار دارم همون موقع باهم صحبت کنیم و مشکل رو برطرف کنیم.. وقتى اینجو پیش نمیره، من خودم باید یکجورى حال خودم رو خوب کنم و احساس میکنم این اتفاق وقتى مى افته که بى تفاوت
نسل جدید مگ سیف در سال 2012 توسط شرکت اپل معرفی شد.تفاوت خاصی بین مگ سیف و مگ سیف 2 وجود ندارد!از نظر سرعت شارژ هیچ تغییری نکرده و تعداد پایه های آن همان 5 تا است.اما نکته ی مهم این است که اگر مک بوک قدیمی داشته باشید نمی توانید از مگ سیف 2 برای شارژ آن استفاده کنید,ولی بر عکس این مساله امکان پذیر است!می تونید به راحتی از یک مبدل استفاده کنید و مک بوک جدید خودتون رو با مگ سیف شارژ کنید.در تصویر زیر تمام تفاوت های کابل شارژ مک بوک مگ سیف با مگ سیف 2 آو
بی تفاوت نباش جانم که بی تفاوتیت من را
منزوی
دیوانه
گوشه گیر
دلگیر
بازنده
افسرده
بی حس
پراز بغض 
و به طور حال بهم زنی من را حال بهم زن میکند..
طوری که باورت نمیشه این منم...
عزیزترینم هنوز نتوانستی به طور کامل میزان تنهاییم را بفهمی که 
اینطور درحین پراحساس نشان دادن،که پشت آن نقابت یک سردی و بی احساسی ای که وجود دارد،
که من آن را کاملا واضح میبینم...
بله،من میفهمم که سعی داری خودت را کمی ازمن رها سازی اما این راهش نیست
فقط میتوانم بگویم این راهش
آیا می خواهید وب سایت کسب و کار را راه اندازی کنید اما مطمئن نیستید که چگونه شروع به کار کنید؟ اخیرا در هنگام شرکت در یک رویداد، یکی از کاربران از ما پرسید که مزیت استفاده از وردپرس در یک سایت HTML استاتیک چیست. اگر شما یک توسعه دهنده داشتید به شما می گویم که شما به یک سایت HTML نیاز دارید یا از اینکه به این موضوع در جای دیگر شنیده اید تعجب کردید، پس شما در جای مناسب هستید. در این مقاله، وردپرس و HTML را مقایسه خواهیم کرد و بهترین راه برای وب سایت کسب
گاهی اوقات یه سر به وبلاگ های بروزشده می زنم و روی یک سری از عناوینی که احساس می کنم جذابیت دارن کلیک می کنم .. یا حتی به بعضی از وبلاگ هایی که از قبل آدرسشون رو دارم سر می زنم و بر اساس نوع نوشته ، احساس می کنم باید یک نظر برای نویسنده بگذارم !
گاهی بعد از این که از پنل مدیریت می بینم که نوشته شده پاسخ جدیدی داری ، وقتی روی پاسخ کلیک می کنم و جواب نویسنده رو می بینم فقط احساس پشیمونی بهم دست می ده و به خودم می گم که چرا نظرت رو نوشتی که با یک جواب سر
تفاوت اول- نیاز به نصب بر روی سیستم عاملنرم افزارهای آنلاین نرم افزارهایی هستند که برای استفاده از آنها نیاز به نصب نرم افزار روی دستگاه در حال استفاده نمی باشد. در اصلاح به این نرم افزارها نرم افزارهای ابری نیز گفته می شود.بر خلاف نرم افزارهای ابری، نرم افزارهای نصبی وجود دارند که برای استفاده از آنها حتما بایستی آنها را بر روی کامپیوتر نصب کرد. به طور مثال نرم افزار مدیا پلیر که بر روی سیستم عامل ویندوز نصب می شود.
نرم افزارهای ابری از طریق
فرق RAM و Hard کامپیوتر و لپ تاپ در چیست؟

PC-Ram-And-Hard-Disk
همیشه شاید برای ما سؤالاتی زیر پیش بیاید که:

آیا Ram و Hard با هم فرقی دارد؟

آیا Ram حافظه اصلی است؟

چرا Ram ارتقاع پیدا کند سرعت سیستم بیشتر میشود؟

چرا افزایش مقدار Ram و Hard باعث می شود که سرعت بهتری را به دهد؟

ممکن است بسیاری از کاربران کامپیوتر تفاوت بین Hard drive و حافظه RAM را ندانند و نتوانند بخوبی آن دو را از یکدیگر تمییز داده و تفاوت های آن را بیان کنند.
اما ما در این مقاله  قصد داریم راجع به تفاوت
شاید تاکنون به گزارشهایی برخورده باشید که در آنها نمودارها را با عنوان YTD یا MAT ارائه کرده اند. در این پست به تفاوت این دو شاخص خواهیم پرداخت. YTD و MAT به ترتیب خلاصه عبارتهای Year to Date و Moving Annual Total است. YTD در واقع نمایشگر دوره زمانی از ابتدای سال تا لحظه گزارشگیری است. مثلا سهم بازار YTD 1398 یعنی سهم بازار محصول x از ابتدای سال 1398 تاکنون.
همجنین MAT نمایشگر میزان فروش یک متغیر، مثلا فروش، در مدت زمان یک ساله گذشته. مثلا اگر هم اکنون در اردیبهشت ماه هستیم

فرهنگ کافه و کافه نشنی و کافی شاپ در ایران هر روز بیشتر از دیروز در حال جا افتادن است و افراد بالاخص جوانانی که هر روز بیشتر با آداب ورسوم این فرهنگ اخت می شوند، در حال افزایش است.و اگر هنگام پیاده روی در خیابان به اطرافتان توجه کرده باشید،در مکانهای به ظاهر مشابه از نظر کارایی،در سردر و یا شیشه مغازه آنها، نام و عبارت های متفاوتی را می بینید. مانند کافه، کافی شاپ، قهوه خانه و… و حتما کنجکاو شده اید تا تفاوت آنها را بدانید و یا شاید فکر میکن
در دنیای سیاست‌گذاری علم، فناوری و نوآوری اولین
مرحله فهم تفاوت این سه واژه است. درک تفاوت این واژگان موجب شناخت بهتر مخاطب خواهد
شد.
علم جستجوی سیستماتیک دانش جدید و فناوری کاربرد همان
دانش در فرآیند تولید است. نوآوری نیز متمایز از فناوری است زیرا فناوری تنها یکی
از راه‌های نوآوری کردن است. در واقع، هر چند که فناوری شایع ترین فرم نوآوری در
کشورهای توسعه یافته است امّا گونه‌های دیگری از نوآوری همچون نوآوری در بازاریابی
و یا نوآوری در اشک
بسم الله...
نمیدونم یهو چی شد که برام عادی شد خیانات...
بی رگ شدم...
بی تفاوت شدم...
یا نه دلم آروم شده که بهم نگفته ولی پشیمونه...
هی راه به راه آه میکشه که انگار ناراحته منو شکونده...
کاش میومدی و ازم دلجویی میکردی که میدونم در حقت خیانت کردم...
میدونم ظلم کردم...
میدونم نابودت کردم...
اما پشیمونم،منو ببخش...
تکرار نمیکنم، قول میدم...
ولی نگفتی...
ظاهرا آروم و شادم اما
دلم پره از یه غم بزرگ از یه بغض بزرگ که منتظر بهانه س بترکه...
تو خلوتم گریه میکنم تا آروم
درمان بیمارانی که هنگام خندیدن لثه نمایان دارند با بکار بردن نوروتوکسین بوتاکس
یکی از معضلات بیماران گرامی مراجعه کننده مطب دندانپزشکی ، پیدا بودن لثه این بیماران به هنگام خندیدن می باشد، در بعضی موارد این وضعیت آنقدر آزار دهنده برای بیمار بوده طوری که بیمار نه تنها موقع خندیدن دست خود را جلوی دهان قرار داده بلکه در برخی موارد دچار مشکلات روحی روانی هم میگردد.این بیماران را از این به بعد بیماران گامی اسمایل Gummy Smile (بیمارانی که موقع خندیدن
شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که ویژگیهای گیتار فلامنکو و کلاسیک چیست؟ با ما در ادامه همراه باشید تا هر کدام را به صورت مختصر برایتان توضیح دهیم. اگر یک نوازنده مبتدی باشید در نگاه اول نمیتوانید تفاوت این گیتارهای را در صدا تشخیص بدهید، هرچند که فلامنکو مقداری در ظاهر با ساز کلاسیک تفاوت دارد. بدنه ی گیتار فلامنکو قوس و تاب بیشتری داشته و گیتار کلاسیک بیشتر شبیه آکوستیک به نظر میرسد. با این حال شاید بجز مقداری تفاوت در ظاهر، نتوانی
تفاوت بین رهبر و مدیر
موفقیت، کم و بیش در دسترس همه برندها  هست، اما قله موفقیت را کسانی فتح میکنند که از رهبری بیش از مدیریت  در سازمان برخورد هستند
حاصل  تحقیقات ادوارد دمینگ نشان میدهد که  حدود %۸۵ خطاها ناشی از وجود کاستی هایی در سیستم ها و فرایندهاست تا اینکه  ناشی از کارکنان باشد.
بجای آزار کارکنان برای بهتر انجام دادن  کارهای  بد؛ کارهای بهتری را برای انجام دادن به آنها بسپارید!
واین امر مستلزم برخورداری از رهبری است !
هر تیم به یک مد
به استناد سایت آیین دادرسی دینا تفاوت مزاحمت و ممانعت از حق را می توان اینگونه بیان کرد : در  ممانعت از حق ، عمل فاعل به طور کلی مانع استفاده استفاده کننده از حق می شود . در حالی که در مزاحمت ، عمل فاعل اختلال جزئی در تصرف ایجاد می کند ؛ بدون اینکه بهره مندی متصرف را به طور کلی غیر ممکن نماید . به عنوان مثال ، در خصوص ممانعت از حق ، شخص متصرف با تصرف مال غیر منقول اجازه استفاده از آن را به طور کلی نمی دهد اما در مزاحمت بدون اینکه مال از تصرف شخص خار
زمان به نظر می آید که میگذرد .
زمان خودش وجود خارجی ندارد چه برسد که بگذرد .
همه چیز همین الان وجود دارد . هیچ چیز نمیگذرد مادامی که در ذهن ما زندگی میکند !
جسم ما پیر میشود . به سرعتی که ما آن را سال میگذاریم . 50 سال ...60 سال ...70 و ...
زمان را خودمان تراشیده ایم . خودمان را دستی دستی پیر کرده ایم و زندگی را مرده ایم .
جسم ما سریعتر از آنچه که ما فهمیده ایم پیر میشود و نه سال به سال !
در واقع ما در ذهن مان می زییم و نه در در کالبدمان !  پس پیری را حس نمیکنیم م
شاید براری شما هم این سوال پیش آمده باشد که ویژگیهای گیتار فلامنکو و کلاسیک چیست؟ با ما در ادامه همراه باشید تا هر کدام را به صورت مختصر برایتان توضیح دهیم. اگر یک نوازنده مبتدی باشید در نگاه اول نمیتوانید تفاوت این گیتارهای را در صدا تشخیص بدهید، هرچند که فلامنکو مقداری در ظاهر با ساز کلاسیک تفاوت دارد. بدنه ی گیتار فلامنکو قوس و تاب بیشتری داشته و گیتار کلاسیک بیشتر شبیه آکوستیک به نظر میرسد. با این حال شاید بجز مقداری تفاوت در ظاهر، نتوان
لایت کوین (Litecoin)ارز رمزنگاری شده لایت کوین در سال ۲۰۱۱ معرفی گردید . بر خلاف بیت کوین که شخصیت مجهول ساتوشی ناکاماتو به عنوان سازنده ان مطرح است، لایتکوین توسط چارلی لی ساخته گردیده است . لایت کوین که با نماد اختصاصی (LTC) نمایش داده می شود بین ده ارز مطرح بازار ارز دیجیتال قرار دارد .
لایت کوین همانند بیت کوین به صورت متن باز open source ساخته شده است . این کوین از طریق رمزنگاری و فرایند اثبات کار که به ان استخراج می گویند حفظ می گردد . ماینرها و استخر
تفاوت رنگ مژه و لمینت
اگر توجه کرده باشید همه رنگ مژه و لمینت را یکی میدانند. این اصطلاح که
میگویند رنگ مژه یا لمینت اشتباه است. این ها دو مبحث متفاوت هستند.
لمینت به معنای ضخیم کردن مژه می باشد و چون مواد لمینت مشکی می باشد
ظاهرا مژه ها مشکی تر هم می شوند. پس ضخیم و درشت میشوند در نتیجه مژه ها
یک مقداری ار حالت طبیعی خشک تر هم می شوند. برای لمینت روی خود مژه یک
لایه قرار میگیرد که ضخیمش می کند که همراه با رنگ مشکی است ولی رنگ مژه
نیست چون رنگ م
لیزر موهای زائد،تزریق بوتاکس، میکرونیدلینگ،
میکرودرمی،خال برداری گوشتی مطب خانم دکتر یوا ملیکیانساعت کاری روزهای شنبه تا چهار شنبه صبح 10 تا 12 بعد از ظهر 16 تا 19پنجشنبه صبح 10 تا 12تلفن تماس: 77843856
نشانی : نارمک خیابان ثانی ( 46 متری) ابتدای خیابان شهید افشاری (پدر ثانی) پلاک 236 زنگ یک طبقه اول
علت این همه تفاوت قیمت فیش حج چیست؟
این سوال ذهن خریداران و فروشندگان فیش حج رابه خود مشغول کرده که چرا تا این حد قیمت فیش های حج با هم متفاوت هستن و این مسئله باعث سردرگمی آنان شده است.
به گزارش ایران حج: خیلی از خریداران فیش حج هنگام ورود به برخی از سایت های درج آگهی رایگان و مواجه شدن با قیمت های مختلف باعث سردرگمی می شوند و همین باعث می شود که آن ها نتوانند به آسانی تصمیم درستی برای خرید بگیرند.
این مشکل برای فروشندگان فیش حج هم وجود دارد، ص
به گواه متون تاریخی، ارسطو، فیلسوف شهیر یونانی، نخستین کسی است که بین قانون اساسی و قوانین عادی تفاوت قائل شده. وی قانون اساسی را تبیین کنندهٔ «جایگاه دستگاه‌های دولتی» می‌داند. آثار مشهور ارسطو مانند «قانون اساسی آتن» و «اخلاق» به بررسی قانون‌های اساسی آن دوره به ویژه قانون اساسی دولت-شهرهای آتن، اسپارت و کارتاژ می‌پردازد.ارسطو در این آثار خوبی‌ها و بدی‌های هریک از قانون‌ها را مشخص می‌سازد و نتیجه‌گیری می‌کند که بهترین قانون اساس
در اغلب موارد فیلرها بین 6ماه تا دو سال باقی می مانند، اگرچه نتایج نشان می دهند که تکرار درمان، دوام آنها را بیشتر می کند. چندین پرکننده نیمه دائمی وجود دارد که اثر آنها می تواند تا پنج سال یا حتی بیشتر باقی بماند.
محصولات زیبایی این حوزه دارای نام های مختلفی هستند اما همه آنها به همان روش عمل می کنند. بنابراین به یاد داشته باشید، اگر نام هایی مانند پرکننده پوستی، پرکننده بافت نرم، پرکننده آرایشی تزریقی، پرکننده صورت یا پرکننده چروک را مشاهد

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Saya خندوانه دانلود کتاب،خلاصه گتاب،مقاله و... علم آروین سفارش موشن گرافیک توانبخشی امید تولید گل و گیاه ثنا نامه نگاری و عریضه نویسی در سرپل ذهاب LG MOBILE قفل دیجیتال | قفل هوشمند | قفل الکترونیکی